logo
Eco Chem

Silikony wysokotemperaturowe

Z ogromną przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że w naszej ofercie pojawiły się kolejne produkty mianowicie silikony wysokotemperaturowe w automatycznych kartuszach.

Poniżej przedstawiamy , krótką informacje na temat produktów.

HTS 260 to wysokogatunkowy silikon do uszczelniania połączeń pracujących w temperaturze – 50° C  do 260 ° C. Preparat tworzy trwałą spoinę odporną na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz smary, gazy czy oleje. Silikon HTS 260 znajduje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, maszynowym, stoczniowym, chemicznym, polecany jest również do uszczelniania połączeń kominowych. Produkt zapakowany jest w automatyczny kartusz, dzięki któremu aplikacja go jest bezproblemowa i przyjemna. Produkt występuje w kolorze czarnym.

HTS 300 to wysokogatunkowy silikon do uszczelniania połączeń pracujących w temperaturze – 60° C  do 300 ° C. Preparat tworzy trwałą spoinę odporną na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz smary, gazy czy oleje. Silikon HTS 300 znajduje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, maszynowym, stoczniowym, chemicznym, polecany jest również do uszczelniania połączeń kominowych. Produkt zapakowany jest w automatyczny kartusz, dzięki któremu aplikacja go jest bezproblemowa i przyjemna. Produkt występuje w kolorze czerwonym.

 

Ecochemical informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij