logo
Eco Chem

Od dzisiaj w sprzedaży nowe produkty do serwisowania bram

Pragniemy poinformować , że z dniem dzisiejszym wprowadziliśmy do oferty dwa nowe produkty tj. smar serwisowy do bram oraz zmywacz serwisowy.

Zmywacz serwisowy  efektywnie czyści i odtłuszcza elementy z wszelkich zabrudzeń. Dzięki nowoczesnej formule łączącej najsilniejsze substancje aktywne, preparat skutecznie usuwa woski, oleje, smary, środki ochrony czasowej, pozostałości po klejach, szybko przy tym odparowując. Nie zawiera acetonu, jest neutralny wobec gumy, tworzyw sztucznych i powierzchni lakierowanych.

Smar serwisowy do bram  zabezpiecza części przed wilgocią i korozją, oraz pozwala zachować optymalne działanie bramy, także w okresie zimowym,przy bardzo niskich temperaturach, ponieważ jego zakres temperatur waha się między -35°C do 180°C. Nie powoduje przywierania brudu i kurzu do nasmarowanych elementów, dzięki czemu zachowuje czystość konserwowanych powierzchni. Dodatkowo likwiduje piski i zgrzyty, poluźnia pracę ciężko chodzących mechanizmów. Preparat wyposażony jest w praktyczną dyszę , dzięki czemu aplikacja jest wygodna i precyzyjna.

Produkty są również dostępne w pakiecie – dwa zmywacze serwisowe oraz jeden smar.

Ecochemical informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij